Výmena a vrátenie tovaru

VÝMENA TOVARU

Tovar Vám bez problémov a ZADARMO vymeníme do 14 dní od jeho prevzatia. Produkt je možné vymeniť za ten istý v inej farbe/veľkosti, ale taktiež za iný tovar. Tovar je možné vymeniť za produkt v rovnakej alebo vyššej cene. Pokiaľ vybraný produkt na výmenu bude drahší ako pôvodný, stačí Vám doplatiť rozdiel.

 

Ako vymeniť tovar ?

 1. Overte si v našom eshope timvej.sk, či je Vami požadovaný tovar dostupný vo veľkosti či farbe, o ktorú máte záujem.
 2. Napíšte nám na našu FB stránku Timvej alebo na e-mail info@timvej.sk.
  Predmet: „Číslo objednávky“ – výmena tovaru.
  V texte uveďte: Aký tovar z objednávky za aký tovar/veľkosť si želáte vymeniť. Pre urýchlenie komunikácie nám pošlite link na daný produkt.
 3. V e-maily taktiež uveďte dodaciu adresu a telefónne číslo pre kuriéra s výmenným balíkom.
 4. Po potvrdení výmeny vhodne zabaľte tovar spolu s faktúrou (prípadne vyplneným formulárom) alebo ich kópiou.
 5. V priebehu 2 pracovných dní Vám kuriér doručí balíček s novým tovarom a Vy mu odovzdáte zabalený pôvodný tovar.

Tovar je možné zadarmo vymeniť len raz pre každú objednávku. Výmena zadarmo sa nevzťahuje na akciový alebo zľavnený tovar. V ostatných prípadoch bude poštovné účtované podľa štandardných taríf stránky, ktoré nájdete v sekcii Platba a doručenie.

Pokiaľ Vám nevyhovuje výmena cez nášho kuriéra, je možné tovar vymeniť klasicky Vaším zaslaním vráteného tovaru na našu adresu a následným odoslaním nového tovaru na Vašu adresu.

 

Tovar je potrebné vrátiť na adresu sídla spoločnosti ako doporučený list alebo balík na adresu:

TIMVEJ s. r. o.

Banské 226

09412 Banské

 

VRÁTENIE TOVARU

Podľa § 7 zákona 102/2014 Z.z., tovar zakúpený v našom internetovom obchode je možné vrátiť bez udania dôvodu najneskôr do 14 dní od jeho prevzatia. Tovar na vrátenie musí byť doručený do 14 dní ku nám, prípadne musíme byť do 14 dní informovaní o jeho vrátení a odoslaní! Cena za tovar vrátane poštovného a balného, bude zákazníkovi vrátená bezodkladne po skontrolovaní vráteného tovaru, najneskôr do 15 dní od doručenia.

 

Ako vrátiť tovar ?

 1. Vyplňte formulár na odstúpenie od zmluvy – stiahnete tu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy (formulár vo formáte PDF)

Formulár nemusíte tlačiť, pokiaľ nemáte tu možnosť – stačí potrebné údaje vypísať na faktúru a pribaliť do balíka, prípadne poslať na náš e-mail info@timvej.sk.

 1. Do formuláru nezabudnite vpísať číslo účtu na vrátenie peňazí.
 2. Zabaľte tovar spolu s faktúrou a vyplneným formulárom.

 

Pre vrátenie balíka ku nám máte od teraz na výber z dvoch možností:

 1. Vrátenie cez packetu – Balík na vrátenie odnesiete na najbližšie podacie miesto Packety a nadiktujete ID odosielateľa 98181848. Balík nám následne bude doručený na vrátenie v priebehu nasledujúcich 2 pracovných dní kuriérom na našu adresu. Táto služba je spoplatnená sumou 2€, neuhrádzate ju pri podaji zásielky, ale bude vám odrátaná z čiastky za vrátený tovar.
 2. Využitie vlastnej dopravy – Balík na vrátenie nám zašlete vami zvolenou dopravou (Slovenská pošta, ľubovoľná kuriérska spoločnosť,..) na adresu sídla spoločnosti (viď nižšie), pozor, ako doporučený list alebo ako balík na adresu! Balíky nám už nie je možné poslať ako balík na poštu. Takéto zásielky už nebudeme schopní prevziať.

 

Tovar je potrebné vrátiť na adresu sídla spoločnosti:

TIMVEJ s. r. o.

Banské 226

09412 Banské

 

Pozor neposielajte nám balík na dobierku. Takýto balík nebude prevzatý!

Odporúčame zásielky odosielať doporučene a uschovať si podacie číslo, kvôli prípadnému nedodaniu zo strany prepravnej spoločnosti a preto si prosím kontrolujte stav Vašej zásielky na vrátenie.