Platba a doručenie

Tovar, ktorý máme zverejnený na stránke je uložený na našom sklade. Objednávky odosielame každý pracovný deň. Ak sa Vám vyhliadnutý kúsok neušiel, kontaktujte nás a my obratom zistíme, či je daný kúsok ešte možné doskladniť.

 

SPÔSOB DODANIA

Objednávky expedujeme prostredníctvom Slovenskej pošty, kuriérskej spoločnosti GLS  a Packety tak, aby bola Vaša objednávka doručená čo najskôr. Tovar bude odoslaný na adresu uvedenú vo Vašej objednávke a odoslaný nasledujúci pracovný deň. Ak si prajete tovar doručiť na inú adresu ako fakturačnú, pri vypĺňaní údajov zaškrtnite možnosť „Odoslať na inú adresu?“ a vyplňte poštové údaje.

 

Slovenská pošta (Slovensko) – 3,50€ (+ príplatok za dobierku 1€) – vrátane balného

 

Kuriér GLS (Slovensko) – 3,50€ (+ príplatok za dobierku 1€) – vrátane balného

 

Packeta – výdajné miesto a Z-BOX (Slovensko) – 2,60€ (+ príplatok za dobierku 1€) – vrátane balného

 

Packeta – doručenie na adresu (Slovensko) – 3,30€ (+ príplatok za dobierku 1€) – vrátane balného

 

V prípade, že máte záujem doručenia aj do inej krajiny, ako Slovensko, kontaktujte nás prosím. Odosielame do všetkých krajín EÚ, ale aj mimo EÚ, cena dopravy Vám bude vyčíslená podľa taríf prepravcu a objednávku zrealizujeme individuálne.

 

METÓDY PLATBY

Dobierka

Platba prostredníctvom dobierky znamená, že za Vašu objednávku zaplatíte celú sumu v hotovosti pri preberaní zásielky. Príplatok za platbu dobierkou je 1€ v prípade doručenia prostredníctvom Slovenskej pošty, kuriérskej spoločnosti GLS a taktiež prostredníctvom Packety. Pri možnosti platby dobierkou bude Vaša objednávka odoslaná nasledujúci pracovný deň od jej prijatia.

 

Platba vopred na účet

Platbu za Vašu objednávku je možné vykonať aj vopred, prevodom na účet alebo priamym vkladom v banke na náš účet. To znamená, že pri preberaní Vašej zásielky už nič viac neplatíte. Platbu je nutné zrealizovať do troch pracovných dní, v inom prípade bude automaticky objednávka zrušená. Objednaný tovar bude zaslaný ihneď po prijatí sumy za Vašu objednávku. Pri tomto spôsobe platby sa doba dodania zvyčajne predĺži o 1 deň kvôli času nutnému pre zrealizovanie bankového prevodu.

 

Naše bankové údaje:

TIMVEJ s.r.o.,
IČO: 54 083 567,
Banské 226,
094 12 Banské,
Slovensko

 

Účet pre platby v EUR,
Peňažný ústav: Všeobecná úverová banka,
IBAN: SK49 0200 0000 0045 1908 7251,
SWIFT: SUBASKBX

 

*Platby uhrádzajte na účet až po tom, ako Vám boli zaslané detaily o platbe k Vašej objednávke.

 

Platobná brána CardPAY: 

Platba platobnou kartou cez platobnú bránu CardPay (poskytuje Tatra banka, a.s., Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Diners Club International, Discover, Apple Pay, Google Pay)

je ďalšou možnosťou platby za tovar, kde po zvolení tejto možnosti budete presmerovaný na stránku banky – vyplníte potrebné údaje pre zaplatenie objednávky a uhradíte ju. Platobné údaje je možné si uložiť a tak už pri ďalšom nákupe tieto údaje nebudete musieť opätovne zadávať. Platbu je nutné zrealizovať do troch pracovných dní, v inom prípade bude automaticky objednávka zrušená. Objednaný tovar bude zaslaný nasledujúci pracovný deň po prijatí sumy za Vašu objednávku.

 

Osobný odber

U nás máte aj možnosť osobného odberu a to na adrese Banské 226. Ak máte záujem o túto formu prebrania tovaru, neváhajte nás kontaktovať či už písomne alebo telefonicky a všetko spolu dohodneme k Vašej spokojnosti. Osobný odber nie je nijako spoplatnený, to znamená, že ušetríte na poštovnom.